Middle Atlantic SFR-12-12 rack
12U
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 45 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Certificering | Greenguard, LEED |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 30,5 cm (12") |
| Bredde | 497,8 mm |
| Dybde | 309,9 mm |
| Højde | 691,4 mm |
| Indvendig dybde | 25,4 cm |
| Indre højde | 53,3 cm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |