Middle Atlantic RRF 45 kit til rack med spor
45U
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 45U |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Bredde | 17,3 mm |
| Dybde | 38,9 mm |
| Højde | 2000 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
Measuring 1/8" thick, Middle Atlantic's all-steel RRF rack rail is threaded for 10-32 screws. With full hole spacing, they are sold in pairs and designed for use with 19 1/8" wide rough openings.