Middle Atlantic RK8
rack - 8U
Funktioner
| Rackkapacitet | 8U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 90,7 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | MDF |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 40,6 cm (16") |
| Bredde | 518 mm |
| Dybde | 404 mm |
| Højde | 393 mm |
| Indre højde | 35,6 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 609,6 mm |
| Pakkedybde | 533,4 mm |
| Pakkehøjde | 127 mm |
| Pakkevægt | 11,3 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |