Middle Atlantic RK4 rack
4U
Funktioner
| Rackkapacitet | 4U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 90,7 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | MDF |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 40,6 cm (16") |
| Bredde | 518 mm |
| Dybde | 404 mm |
| Højde | 215 mm |
| Indre højde | 17,8 cm |
Emballeringsdata
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 12 |
| Pakkebredde | 609,6 mm |
| Pakkedybde | 533,4 mm |
| Pakkehøjde | 127 mm |
| Pakkevægt | 8,26 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |