Middle Atlantic RK-GD10 dør til rack
Funktioner
| Type | Dør |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Hærdet glas |
| Rackkapacitet | 10U |
| Låsning | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 474,7 mm |
| Dybde | 58,4 mm |
| Højde | 442,7 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 558,8 mm |
| Pakkedybde | 558,8 mm |
| Pakkehøjde | 146,1 mm |
| Pakkevægt | 3,63 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 2 |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |