Middle Atlantic RDC Series BGR-RDC19
cable entry rear door - 19U
Funktioner
| Type | Dør |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Låsning | Ja |
| Rackkapacitet | 19U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 515,6 mm |
| Dybde | 34,5 mm |
| Højde | 867,2 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 558,8 mm |
| Pakkedybde | 838,2 mm |
| Pakkehøjde | 127 mm |
| Pakkevægt | 6,35 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |