Middle Atlantic RAP43 stativpanel
43U
Funktioner
| Type | Adgangspanel |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 43U |
| Kapabilitet | SLIM5 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 481 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Højde | 1941 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 20 kg |
Requiring less space than a conventional door, the rear access pans feature a unique no-hinge "tip-out" design. The bottom features a convenient laser knockout for cable pass-through, securing keylock included.