Middle Atlantic QBP Series IQBP-2A
rack blæser - 1U
Præstation
| Husets farve | Sort |
| Rackkapacitet | 1U |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Maksimal luftstrøm | 100 kubikfod/min. |
| Støjniveau | 30 dB |
| Certificering | Greenguard |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 220 V |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 483 mm |
| Dybde | 257 mm |
| Højde | 44 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |