Middle Atlantic PPM LID12 vægmontering kabinet top cover
Funktioner
| Type | Panel til sikkerhedsdæksel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
Vægt & størrelser
| Bredde | 503,2 mm |
| Dybde | 307,3 mm |
| Højde | 16 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 482,6 mm |
| Pakkedybde | 558,8 mm |
| Pakkehøjde | 76,2 mm |
| Pakkevægt | 2,76 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |