Middle Atlantic PPM kabinet
6U - 19"
Funktioner
| Rackkapacitet | 6U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 18,14 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
Vægt & størrelser
| Bredde | 501 mm |
| Dybde | 305 mm |
| Højde | 324 mm |
| Indvendig dybde | 30,5 cm |
| Indre højde | 26,7 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 584,2 mm |
| Pakkedybde | 355,6 mm |
| Pakkehøjde | 355,6 mm |
| Pakkevægt | 8,6 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |