Middle Atlantic PBL1-ID
tomt panel - 1U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Aluminium |
| Rackkapacitet | 1U |
| Montage hul form | Oval |
Vægt & størrelser
| Bredde | 483 mm |
| Dybde | 13 mm |
| Højde | 44 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 482,6 mm |
| Pakkedybde | 44,5 mm |
| Pakkehøjde | 16 mm |
| Pakkevægt | 170 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
Aluminum 1 space panels accept paper labels up to 1-1/2” tall by 17-1/2” wide.