Middle Atlantic PBL-1
rack filler panel - 1U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Aluminium |
| Rackkapacitet | 1U |
| Montage hul form | Oval |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 4,45 cm (1.75") |
| Bredde | 483 mm |
| Dybde | 13 mm |
| Højde | 44 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 482,6 mm |
| Pakkedybde | 44,5 mm |
| Pakkehøjde | 12,7 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
The lightweight, 16-gauge aluminum construction found in the PBL series makes for easy machining. Flanged for extra strength, black powder coat finish.