Middle Atlantic MFR Series MFR-1627GE rack
16U
Funktioner
| Rackkapacitet | 16U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Træ |
| Rammetype | Lukket |
| Nøglelås | Ja |
| Styrehjul | Ja |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Bredde | 575 mm |
| Dybde | 695 mm |
| Højde | 862 mm |
| Indvendig dybde | 58,9 cm |
| Indre højde | 71,5 cm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |