Middle Atlantic LACE-13-OP rack lacer strip
13U
Funktioner
| Type | Kabelsnorebar |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 13U |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 8,25 cm (3.25") |
| Bredde | 82,5 mm |
| Dybde | 3,2 mm |
| Højde | 577,9 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 6 stk |
| Pakkebredde | 88,9 mm |
| Pakkedybde | 635 mm |
| Pakkehøjde | 38,1 mm |
| Pakkevægt | 4,54 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
Perforated steel lacer strip mounts vertically to rackrail brackets and provides many locations to secure vertical cabling.