Middle Atlantic
kit til rack med spor
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 27U |
| Certificering | Greenguard |
| Kapabilitet | ERK |
Vægt & størrelser
| Bredde | 35,7 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Højde | 1200,2 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |