Middle Atlantic HBL1
slukningspanelpakke for rack - 1U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Aluminium |
| Rackkapacitet | 1U |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 4,45 cm (1.75") |
| Bredde | 483 mm |
| Dybde | 3,17 mm |
| Højde | 44 mm |
| Tykkelse af materiale | 3,17 mm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
Eye-pleasing aesthetics and flat, 11-gauge aluminum construction combine in this easy-to-machine series of blank panels.