Middle Atlantic HBL Series HBL5 stativsløringspanel
5U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Aluminium |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Rackkapacitet | 5U |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 22,2 cm (8.75") |
| Bredde | 482,6 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Højde | 222,2 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 222,3 mm |
| Pakkedybde | 482,6 mm |
| Pakkehøjde | 8,1 mm |
| Pakkevægt | 910 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |