Middle Atlantic EWR 16-17 kabinet
16U
Funktioner
| Rackkapacitet | 16U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 68 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Rammetype | Lukket |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 43,2 cm (17") |
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 441 mm |
| Højde | 889 mm |
| Indvendig dybde | 38,1 cm |
| Indre højde | 71,1 cm |
| Vægt | 68 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |