Middle Atlantic ERK
kit til rack med spor - 44U
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 44U |
| Certificering | Greenguard |
| Kapabilitet | ERK |
Vægt & størrelser
| Bredde | 35,7 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Højde | 1955,8 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
ERK Rear Rail Kits. 11-gauge, 10-32 threaded. All mounting hardware included.