Middle Atlantic ERK 2125 rack
21U
Funktioner
| Rackkapacitet | 21U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1135 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Nøglelås | Ja |
| Certificering | CBC, IBC, ASCE 7, NFPA, SDC, UBC |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 63,5 cm (25") |
| Bredde | 558,8 mm |
| Dybde | 640 mm |
| Højde | 1040 mm |
| Indvendig dybde | 59,6 cm |
| Indre højde | 93,7 cm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
The ERK Series welded stand-alone / gangable enclosures provide highest quality and lowest price.