Middle Atlantic EB 5 tomt panel
5U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Rackkapacitet | 5U |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 22,2 cm (8.75") |
| Bredde | 482,6 mm |
| Dybde | 13,2 mm |
| Højde | 222,2 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 228,6 mm |
| Pakkedybde | 482,6 mm |
| Pakkehøjde | 12,7 mm |
| Pakkevægt | 1,32 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
The Middle Atlantic EB series economical steel blank panels feature a rugged powder coat finish.