Middle Atlantic EB 1/3
tomt panel - 0.33U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 0.33U |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 1,48 cm (0.583") |
| Bredde | 482,6 mm |
| Dybde | 13,2 mm |
| Højde | 14,8 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 12,7 mm |
| Pakkedybde | 482,6 mm |
| Pakkehøjde | 12,7 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
The Middle Atlantic EB series economical steel blank panels feature a rugged powder coat finish.