Middle Atlantic CN1032-50 møtrikker til rack
Funktioner
| Type | Beholder nøddepakke |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Bredde | 6 mm |
| Dybde | 6 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 50 stk |
| Pakkebredde | 88,9 mm |
| Pakkedybde | 88,9 mm |
| Pakkehøjde | 25,4 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
Emballage indhold
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
| Antal burmøtrikker | 50 |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
This product is 10-32 cage nuts.