Middle Atlantic CFR-14-18 monteringsramme til rack
14U
Funktioner
| Rackkapacitet | 14U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Produktdesign | 4-stolper |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 45,7 cm (18") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 457 mm |
| Højde | 646 mm |
| Indvendig dybde | 45,7 cm |
| Indre højde | 62,2 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |