Middle Atlantic CBS-BGR styrehjulspakke for rack
Funktioner
| Type | Castor platform |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Montage hul form | Rund |
| Maksimal vægtkapacitet | 498,95 kg |
| Kapabilitet | BGR |
Vægt & størrelser
| Bredde | 575 mm |
| Brugbar bredde | 50,1 cm |
| Dybde | 161 mm |
| Højde | 72 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Pakkebredde | 673,1 mm |
| Pakkedybde | 254 mm |
| Pakkehøjde | 165,1 mm |
| Pakkevægt | 7,94 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |