Middle Atlantic Cable Chase 5CC43-26
enhed til rack-kabel - 43U
Funktioner
| Type | Kabelbakkepanel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 43U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 82,5 mm |
| Dybde | 660,4 mm |
| Højde | 2006,6 mm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 11,2 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Møtrikker inkluderet | Ja |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |