Middle Atlantic 5-RS18 skinne til rack-hus
Funktioner
| Type | Chassis løber |
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | Stål |
| Montage hul form | Rund |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 45,7 cm (18") |
| Bredde | 38,1 mm |
| Dybde | 446 mm |
| Højde | 6,35 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 2 stk |
Emballage indhold
| Skruetype | PH |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 6 |
| Antal møtrikker | 6 |
| Møtrikker inkluderet | Ja |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |