D=600 EXTERIOR SHELF BLACK
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 1U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 570 mm |
| Dybde | 4100 mm |
| Højde | 700 mm |
| Vægt | 2,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 2,71 kg |
Andre funktioner
| Statisk belastning | 30 Kg |
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 1U |
| Bredde | 570 mm |
| Dybde | 4100 mm |
| Højde | 700 mm |
| Vægt | 2,7 kg |
| Pakkevægt | 2,71 kg |
| Statisk belastning | 30 Kg |