D=470mm FIXED SHELF
Funktioner
| Type | Justerbar hylde |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal fastgørelsespunkter | 4 |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Montage hul form | Oval |
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Rackkapacitet | 0.5U |
| Forudsamlet | Ja |
| Nem montering | Ja |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 483 mm |
| Dybde | 435 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 103 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 103 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 475 x 435 x 25 mm |
| Stativ-montering | Ja |
| Statisk belastning | 50 Kg |