CABINET BAYING KIT, 1 set = 4
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Montage hul form | Firkant |
| Forudsamlet | Ja |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 460 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 470 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403105800 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 100 x 50 x 30 mm |