ATEN VE-RMK1U
rack-monteringspakke
Funktioner
| Type | Monteringsplade |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 1U |
| Kapabilitet | CS72D, CS72E, CS74D, CS74E, CE611, KE8900ST, KE9900ST, CE920, CE920L, CE920R, CE820, CE820L, CE820R, CE624, CE620, KE6900ST, CE100, CE250A, CE350, CE370, CE600, CE602, CE604, CE610, CE700A, CE750, CE750A, CE770, CE790, CE800B, CE924, KE8900SR, CN8000, KA8270, KA8278, KA8280, KA8288, CN8000A, VE8900R, VE8900T, VE8950R, VE8950T, VE8952R, VE8952T, VE66DTH, VE8900R, VE8900T, VE8950R, VE8950T, VE8952R, VE8952T, VE66DTH, VC1280, VE3912T, VE2812R, VE883, VE813A, VE811, VE811R, VE811T, VE1812, VE901, VB802, VE150A, VE170, VE172R, VE500, VE560, VE601, VE602, VE800A, VE801, VE802, VE803, VE812, VE813, VE814, VE882, VE892, VE883R, VE883T, VE2812AT, VE814A, VE814AR, VE814AT, VE816R, VE2812T, VE300, VE600A, VE810, VE3912T, VE2812R, VE883, VE813A, VE811, VE811R, VE811T, VE1812, VE901, VB802, VE150A, VE170, VE172R, VE500, VE560, VE601, VE602, VE800A, VE801, VE802, VE803, VE812, VE813, VE814, VE882, VE892, VE883R, VE883T, VE2812AT, VE814A, VE814AR, VE814AT, VE816R, VE2812T, VE300, VE600A, VE810, VS481C, VS481A, VS481B |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482,4 mm |
| Dybde | 43,9 mm |
| Højde | 146 mm |
| Vægt | 715 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 220 mm |
| Pakkedybde | 530 mm |
| Pakkehøjde | 65 mm |
| Pakkevægt | 1,91 kg |
Emballage indhold
| Monteringssæt | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
Logistik data
| Ydre emballage nettovægt | 1,43 kg |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 247 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 556 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 153 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,25 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |