9U INSTALLATION RAIL,
Funktioner
| Produktfarve | Stål |
| Nem montering | Ja |
| Rackkapacitet | 9U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 50 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 485 mm |
| Vægt | 1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1,01 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403105800 |
Andre funktioner
| Stativ-montering | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 50 x 30 x 495 mm |