4 FANS, DIGITAL THERMOSTAT
Funktioner
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Antal blæsere | 4 blæser(e) |
| Luftstrøm | 560 m³/t |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Termostat | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Forudsamlet | Ja |
| Montage hul form | Oval |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Rackkapacitet | 1U |
| Nem montering | Ja |
| Kapabilitet | 19´´ mounting rail |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Strømstiktype | Type F |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 5,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 5,31 kg |
Emballage indhold
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8473302000 |
Andre funktioner
| Tekniske funktioner | Digital Thermostat |
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 300 x 44 mm |
| Stativ-montering | Ja |