4 FANS, ANALOG THERMOSTAT
Funktioner
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 4 blæser(e) |
| Rackkapacitet | 1U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 487 mm |
| Dybde | 2850 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 3,32 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 3,32 kg |
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 4 blæser(e) |
| Rackkapacitet | 1U |
| Bredde | 487 mm |
| Dybde | 2850 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 3,32 kg |
| Pakkevægt | 3,32 kg |