3U ADJUSTABLE DEPTH BRACKET
Funktioner
| Rackkapacitet | 3U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Justerbar dybde | Ja |
| Lydtæt | Ingen |
| Montage hul form | Rund |
| Styrehjul | Ingen |
| Forudsamlet | Ja |
| Kabelindgangspunkt | Ja |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 491 mm |
| Dybde | 348 mm |
| Højde | 152 mm |
| Vægt | 2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 530 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 2,01 kg |