2U 19" D=350mm RACK MOUNT
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Rackkapacitet | 2U |
| Montage hul form | Oval |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Nem montering | Ja |
| Forudsamlet | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet | 30 kg |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Højde | 88 mm |
| Vægt | 2,12 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 2,13 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403105800 |
Andre funktioner
| Statisk belastning | 30 Kg |
| Stativ-montering | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 486 x 350 x 88 mm |