2 FANS, ANALOG THERMOSTAT
Funktioner
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Rackkapacitet | 1U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 487 mm |
| Dybde | 1330 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 2,37 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 2,38 kg |
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Rackkapacitet | 1U |
| Bredde | 487 mm |
| Dybde | 1330 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 2,37 kg |
| Pakkevægt | 2,38 kg |