1U 19" D=600MM FIXED SHELF
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Antal fastgørelsespunkter | 4 |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Rackkapacitet | 1U |
| Forudsamlet | Ja |
| Nem montering | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Montage hul form | Oval |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 345 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 1,85 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1,86 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
| Møtrikker inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Stativ-montering | Ja |
| Statisk belastning | 50 Kg |
| Dimensioner (BxDxH) | 465 x 345 x 44 mm |