1U 19" D=250mm RACK MOUNT
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Rackkapacitet | 1U |
| Nem montering | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Maksimal vægtkapacitet | 30 kg |
| Montage hul form | Oval |
| Forudsamlet | Ja |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 1,04 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1,05 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 486 x 250 x 44 mm |
| Stativ-montering | Ja |
| Statisk belastning | 30 Kg |