1U 19" CABLE ORGANIZER PANEL,
Funktioner
| Type | Kabelorganisatorer |
| Produktfarve | Sort |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Rackkapacitet | 1U |
| Forudsamlet | Ja |
| Montage hul form | Oval |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 50 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Højde | 500 mm |
| Vægt | 413 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 500 mm |
| Pakkevægt | 423 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 72 x 44 mm |
| Stativ-montering | Ja |