19" DESKTOP SHELF 12U W=600
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Produktfarve | Sort |
| Reolskinne tykkelse | 2 mm |
| Rack skinner | Ja |
| Justerbare monteringsskinner | Ingen |
| Lydtæt | Ingen |
| Montage hul form | Firkant |
| Montering påkrævet | Ja |
| Forudsamlet | Ingen |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 516 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 600 mm |
| Vægt | 3,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 4 kg |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 516 x 300 x 600 mm |