1/2U 10" SIMPLE TYPE, BRUSHED
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Montage hul form | Oval |
| Forudsamlet | Ja |
| Nem montering | Ja |
| Rackkapacitet | 0.5U |
| Kompatibel hylde bredde | 10" |
Vægt & størrelser
| Bredde | 254 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Højde | 22 mm |
| Vægt | 70 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 80 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403105800 |
Andre funktioner
| Stativ-montering | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 254 x 12 x 22 mm |