Produkt nr: SP-BRACKET-10G-X520SR2
EAN: 4712511127560
Varenummer: F3274060
billigst-pricerunner
QNAP SP-BRACKET-10G-EMU
QNAP SP-BRACKET-10G-EMU
Producent: Qnap
EAN: 4712511127560
Varenummer: F3274060
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 04/06-2026
(400,80 ekskl. moms)
Producent: Qnap
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer dit netværksudstyr med QNAP SP-BRACKET-10G-EMU monteringsbeslag
Invester i dit netværksudstyr og køb QNAP SP-BRACKET-10G-EMU monteringsbeslag i dag
Tekniske detaljer
Produktfarve Metallic
Vægt & størrelser
Vægt 300 g
Bredde 18 mm
Dybde 10 mm
Højde 60 mm