Produkt nr: PAV12V35-20000S
EAN: 606449160482
Varenummer: F24923596
billigst-pricerunner
NETGEAR PAV12V35
Producent: NETGEAR
Produkt nr: PAV12V35-20000S
EAN: 606449160482
Varenummer: F24923596
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 22/05-2026
(516,00 ekskl. moms)
Producent: NETGEAR
Produkt nr: PAV12V35-20000S
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Formål WLAN-adgangspunkt
Strømforsyningstype Indendørs
Indgangsspænding 100-240 V
Indgangsfrekvens 50/60 Hz
Udgangsspænding 12 V
Udgangsstrøm 3,5 A
Mærke kompatibilitet NETGEAR
Kapabilitet WAX630, WAX620, WAX610, WAX218, WAX214, WAC510, WAC540
Design
Produktfarve Sort
Husmateriale Plast
Vægt & størrelser
Kabellængde 1,8 m
Bredde 60 mm
Dybde 76 mm
Højde 35 mm