Middle Atlantic Slim 5 SP-5-43-26 stativpanel
43U
Funktioner
| Type | Blank udluftningspanel |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 43U |
| Certificering | Greenguard, UL |
| Kapabilitet | Slim 5-43-26 |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 66 cm (26") |
| Bredde | 680 mm |
| Dybde | 29,2 mm |
| Højde | 2201 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
Vented at top and bottom, the Slim 5 removable side panels are equipped with recessed lift handles and their own internal locking clips. Made from 16-gauge steel and finished in a durable black powder coat, each side panel adds 5/8" to the cabinet's overall width.