Middle Atlantic Slim 5 rack
29U
Funktioner
| Rackkapacitet | 19U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 180 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Produktdesign | 4-stolper |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 486 mm |
| Dybde | 660 mm |
| Højde | 1384 mm |
| Indre bredde | 48,3 cm |
| Indvendig dybde | 66 cm |
| Indre højde | 128,9 cm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 18,6 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
Andre funktioner
| Produkter pr. palle | Ja |
The popular Slim 5 Series rack frame system meets a wide range of project requirements. Strong steel construction with wide open access for easy integration.