Middle Atlantic SFR-25-18 rack
25U
Funktioner
| Rackkapacitet | 0.25U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 45 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Bredde | 498 mm |
| Dybde | 462 mm |
| Højde | 1269 mm |
| Indvendig dybde | 40,6 cm |
| Indre højde | 111,1 cm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
The swing frame rack has an open-back wall mount design ideal for mounting over existing equipment and physical obstacles (conduit, telephone equipment, etc.). Use for mounting patch panels, hubs and switches in a secure room or closet.