Middle Atlantic RK-RR16 rack-spor
16U
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort, Træ |
| Husmateriale | Træ |
| Rackkapacitet | 16U |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 28" |
| Bredde | 17.2 mm |
| Dybde | 38.9 mm |
| Højde | 711.2 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |