Middle Atlantic LeverLock LL-VP2110 monteringsplade for rack
45U
Funktioner
| Type | Stativplade |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Certificering | Greenguard |
| Kapabilitet | BGR, BGR-SA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 14,7 mm |
| Dybde | 253 mm |
| Højde | 434,6 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 20,3 mm |
| Pakkedybde | 452,1 mm |
| Pakkehøjde | 15,2 mm |
| Pakkevægt | 770 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
This vertical lacing bar installs between rackrail brackets on BGR and BGR-SA racks to facilitate cable lacing. The unique tool free design allows for quick installation and removal for servicing.