Middle Atlantic LBP-10R90
stativkabeladministration vinklet snørebarre
Producent: Middle Atlantic
Produkt nr: LBP-10R90
EAN: 656747118623
Varenummer: F22925257
billigst-pricerunner
Middle Atlantic LBP-10R90
Producent: Middle Atlantic
Produkt nr: LBP-10R90
EAN: 656747118623
Varenummer: F22925257
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 29/05-2026
(945,60 ekskl. moms)
Produkt nr: LBP-10R90
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv kabelstyring med Middle Atlantic LBP-10R90
Bestil nu og forbedr din kabelstyring
Funktioner
Type Kabelsnorebar
Produktfarve Rustfrit stål
Husmateriale Stål
Certificering Greenguard
Vægt & størrelser
Størrelse 25,4 cm (10")
Bredde 482,6 mm
Dybde 254 mm
Højde 10,2 mm
Emballeringsdata
Antal pr. pakke 10 stk
Pakkebredde 152,4 mm
Pakkedybde 482,6 mm
Pakkehøjde 25,4 mm